• Vítame Vás! Üdvözöljük Önöket!

• Novinky - Híreink

• ZENÉS-TÁNCOS GÁLAMŰSOR - HUDOBNO-TANEČNÝ GALAPROGRAM

Szeretettel várunk minden érdeklődőt művészeti iskolánk Gálaműsorára és kiállításmegnyitójára 2022. május 22-én Nemesócsára, 16:30 órai kezdettel.

Pozývame Vás na Galaprogram a vernisáž výstavy našej umeleckej školy dňa 22. mája 2022 o 16:30 v Zemianskej Olči.

• MLTSZ kvalifikációs verseny - Kvalifikačná tanečná súťaž pod záštitou MLTSZ

Április 30-án az Impression tánccsoportunk 2 szólistája részt vett az MLTSZ kvalifikációs versenyén Győrszentivánon. Horváth Lisa és Gyurenka Noémi saját alkotásaikkal szálltak versenybe nem kis sikerrel. Mindketten 1. helyen végeztek és a csoport történetében először "A" kategóriás besorolást kaptak magas pontszámuknak köszönhetően. Büszkék vagyunk rátok csajok!

• Nyílt nap - Deň otvorených dverí

2022. április 30-án nyílt napot tartottunk művészeti iskolánkban. Az ide látogatókat színes program várta, képzőművészet, zene és tánc tagozatos tanáraink segítségével különböző technikákkal ismerkedhettek meg az érdeklődők. Az egész napos foglalkozásokon kipróbálhatták hangszereinket, tánctermünkben különféle stílusú táncokat, képzőművész tanáraink irányítása mellett pedig agyagozhattak, kipróbálták az üvegfestést, arcfestést, hajpánt készítését, a hidegzománc technikát, szövést és a gyöngyfűzést. Kiváló hangulatban egy tartalmas napot töltöttünk együtt.

• Showtime Dance Tour 2022

2022. április 30-án tánc tagozatos tanulóink a Showtime Dance Tour 2022 országos táncversenyen vettek részt Léván. A "Fade away" című koreográfiájukkal bronz minősítést értek el, amihez szívből gratulálunk.

Felkészítő tanár Adél

Dňa 30. apríla 2022 sa naši žiaci tanečného odboru zúčastnili tanečnej súťaže Showtime Dance Tour 2022 v Leviciach. S choreografiou "Fade away" získali bronzové umiestnenie, za ktoré im gratulujeme!

• Ifjú Tehetségek - Mladé talenty

2022. április 29-én az Ifjú Tehetségek kiállítás-sorozat keretén belül újabb 2 tehetséges képzőművész alkotásainak kiállításmegnyitójára került sor a Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola Galériájában. A kiállító művészek egyben művészeti iskolánk képzőművészet tagozatos tanárai: Mgr. Bukai Melinda és Bc. Börcs Liliana. A kiállítást ünnepélyesen Mgr. Czafrangó Sylvia, DLA grafikus és festőművész nyitotta meg. A kiállításmegnyitó kísérő zenéjét művészeti iskolánk zene tagozatos tanárai szolgáltatták, Mgr.art. Bertók Tibor és idősebb Bertók Tibor.

• Kontakt

• Súkromná základná umelecká škola Sylvie Czafrangóovej, Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola
      • Školská 332, 946 31 Chotín Slovakia
      • Nádvorie Európy 18, 945 01 Komárno