• Tanečný odbor - Táncszak

• Tanečný odbor

• Pre deti v predškolskom veku je tanec nástrojom na ceste k hudbe a tiež spôsobom pre vyjadrenie zážitkov a pocitov v podobe pohybu. Tanec tiež podporuje rozvoj detských schopností a pohyb. Pre školákov ponúkame vzdelávanie v oblasti: scénické tance, show dance, disco, zumba, brušný tanec, hip-hop, tanečná doplnková gymnastika, jazz balet, klasický tanec, balet a základy baletu, spoločenský tanec, ľudový tanec, moderný tanec.

Svoje zručnosti si otestujú na scénických vystúpeniach, tanečných vystúpeniach, domácich a zahraničných súťažiach. Môžu sa zúčastniť letného denného tanečného tábora.

• Tánc tanszak

• A tánc tanszakon

az óvodáskorú gyerekeknek a tánc eszköz, amely megkönnyíti a gyerekek útját a zenéhez, érzékennyé teszi őket a zenei kifejezőeszközök megértésére. Lehetővé teszi a zenei élmények mozgással való kifejezését. Egyúttal támogatja a zenei mozgáskészség fejlődését is.   Iskoláskorú gyerekeknek színpadi és karakter táncok, show tánc, diszkó, zumba, hastánc, hip-hop, tánckiegészítő gimnasztika, jazzbalett, klasszikus tánc, balett és balett alapok, társastánc, néptánc, modern tánc oktatását kínáljuk.

Színpadi fellépéseken, táncbemutatókon, hazai és külföldi versenyeken mérettetik meg tudásukat. Nyári napközis tánctáborban vehetnek részt.

• Čo ponúkame?                        Mit Kínálunk?

• •  Klasický balet

•  Show dance