• Tanečný odbor - Táncszak

• Tanečný odbor

• Naša škola naučí deťom súčasný moderný tanec, klasický a ľudový tanec. Pod vedením skúsených pedagógov sa bude rozvíjať ich osobnosť, kreativita, rytmus, fantázia, schopnosť ovládať svoje telo, obrazotvornosť a mnoho ďalšieho.

Na hodinách sa budeme venovať klasickému tancu, ktorým získajú správne držanie tela, ohybnosť, rovnováhu a ladnosť tanečného pohybu.

Popri klasickom tanci sa na škole vyučuje ľudový a moderný tanec, ako aj súčasné štýly (HIP-HOP, break dance a elektric boogie)

• Táncszak

Iskolánk tánc tagozata szeretne hozzájárulni az óvodás és iskoláskorú gyerekek táncművészet oktatásához, fejlesztéséhez, s ezt a kitűnő lehetőséget kínáljuk az Ön gyermekének is.

Az óvodáskorú gyerekeknek a tánc eszköz, amely megkönnyíti a gyerekek útját a zenéhez, érzékennyé teszi őket a zenei kifejezőeszközök megértésére. Lehetővé teszi a zenei élmények mozgással való kifejezését. Egyúttal támogatja a zenei mozgáskészség fejlődését is.

Az iskoláskorú gyerekeknek színpadi és karakter táncok, divattánc, show tánc, musical részletek, diszkó, zumba, hastánc, tánc előkészítő gimnasztika, jazz balett, balett alapok oktatását kínáljuk. Színpadi fellépések, táncbemutatók és nyári napközis tánctábor várja a gyerekeket.

• Čo ponúkame?                        Mit Kínálunk?

• •  Klasický balet

•  Show dance

•  Jazz dance

•  Ľudové tance