• Tanečný odbor

        • Tanečný odbor

        • Naša škola naučí deťom súčasný moderný tanec, klasický a ľudový tanec. Pod vedením skúsených pedagógov sa bude rozvíjať ich osobnosť, kreativita, rytmus, fantázia, schopnosť ovládať svoje telo, obrazotvornosť a mnoho ďalšieho.

          Na hodinách sa budeme venovať klasickému tancu, ktorým získajú správne držanie tela, ohybnosť, rovnováhu a ladnosť tanečného pohybu.

          Popri klasickom tanci sa na škole vyučuje ľudový a moderný tanec, ako aj súčasné štýly (HIP-HOP, break dance a elektric boogie)

        • Tánc szak

        •  

          Iskolánk tánc tagozata szeretne hozzájárulni az óvodás és iskoláskorú gyerekek táncművészet oktatásához, fejlesztéséhez, s ezt a kitűnő lehetőséget kínáljuk az Ön gyermekének is.

          Az óvodáskorú gyerekeknek a tánc eszköz, amely megkönnyíti a gyerekek útját a zenéhez, érzékennyé teszi őket a zenei kifejezőeszközök megértésére. Lehetővé teszi a zenei élmények mozgással való kifejezését. Egyúttal támogatja a zenei mozgáskészség fejlődését is.

          Az iskoláskorú gyerekeknek színpadi és karakter táncok, divattánc, show tánc, musical részletek, diszkó, zumba, hastánc, tánc előkészítő gimnasztika, jazz balett, balett alapok oktatását kínáljuk. Színpadi fellépések, táncbemutatók és nyári napközis tánctábor várja a gyerekeket.

    • Čo ponúkame?                        Mit Kínálunk?

        • •  Klasický balet

          •  Show dance

          •  Jazz dance

          •  Ľudové tance

          •  Spoločenské tance

          •  Rozvíjanie pohybových zdatností

          •  Vystúpenia

          •  Súťaže

          •  Tábory

        • •  Klasszikus balett

          •  Show tánc

          •  Jazz balett

          •  Néptánc

          •  Társastánc

          •  Mozgásfejlesztés

          •  Kortárs tánc

          •  Versenyek

          •  Táborok

      • 2019/2020

      • Regionálne kolo

        • Anna Pálfy
        • 1. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo
        • Regionálne kolo
        • výtvarný odbor
        • Hana Gajdáčová
        • 2. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo
        • Regionálne kolo
        • výtvarný odbor
        • Cyntia Takács
        • 2. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo
        • Regionálne kolo
        • výtvarný odbor
        • Boglárka Puskely
        • 2. miesto III. kategória
        • Kde bolo tam bolo
        • Regionálne kolo
        • výtvarný odbor
        • Karin Molnárová
        • 3. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo
        • Regionálne kolo
        • výtvarný odbor
        • Amina Emma Magyaricsová
        • 2. miesto
        • 1. ročník výtvarnej súťaže Lajosa Luzsiczu pod názvom Nové Zámky-moje mesto
        • Regionálne kolo
        • výtvarný odbor
      • Medzinárodné kolo

        • Tekla Menyhart
        • 3.miesto
        • AMAPED - Zostal som doma, ale nenudím sa (výtvarná súťaž)
        • Medzinárodné kolo
        • výtvarný odbor
        • Hanna Dömötör
        • 3.miesto
        • AMAPED - Zostal som doma, ale nenudím sa (výtvarná súťaž)
        • Medzinárodné kolo
        • výtvarný odbor
        • Márton Horváth
        • 2.miesto
        • AMAPED - Zostal som doma, ale nenudím sa (výtvarná súťaž)
        • Medzinárodné kolo
        • výtvarný odbor
        • Freaks - Vlčany
        • Bronzové umiestnenie
        • WINTERSHOW-Medzinárodná pohárová súťaž vo výrazových tancoch 2019
        • Medzinárodné kolo
        • tanečný odbor
        • School Ladies -Tôň
        • Strieborné umiestnenie
        • WINTERSHOW-Medzinárodná pohárová súťaž vo výrazových tancoch 2019
        • Medzinárodné kolo
        • tanečný odbor
        • Fight of Angels - Tôň
        • Bronzové umiestnenie
        • WINTERSHOW-Medzinárodná pohárová súťaž vo výrazových tancoch 2019
        • Medzinárodné kolo
        • tanečný odbor
        • Fight of Angels - Tôň (Mini)
        • 5. miesto
        • WINTERSHOW-Medzinárodná pohárová súťaž vo výrazových tancoch 2019
        • Medzinárodné kolo
        • tanečný odbor
      • Krajské kolo

        • Anna Pálfy
        • 2. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo
        • Krajské kolo
        • výtvarný odbor
        • Hana Gajdáčová
        • 1. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo
        • Krajské kolo
        • výtvarný odbor
      • Okresné kolo

        • Flóra Sebő
        • Strieborné pásmo
        • SzMPSz - Koronavírus idején
        • Okresné kolo
        • výtvarný odbor
        • Márton Horváth
        • Strieborné pásmo
        • SzMPSz - Koronavírus idején
        • Okresné kolo
        • výtvarný odbor
        • Csenge Bodnár
        • Strieborné pásmo
        • SzMPSz - Koronavírus idején
        • Okresné kolo
        • výtvarný odbor
        • Lilla Almási
        • Strieborné pásmo
        • SzMPSz - Koronavírus idején
        • Okresné kolo
        • výtvarný odbor
        • Hanna Dömötör
        • Zlaté pásmo
        • SzMPSz - Koronavírus idején
        • Okresné kolo
        • výtvarný odbor
    • Kontakty

      • Súkromná základná umelecká škola Sylvie Czafrangóovej Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola
      • szusart@gmail.com
      • +421944235432
      • Školská 332, 946 31 Chotín
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje