• Vítame Vás! Üdvözöljük Önöket!

• Novinky - Híreink

• Gáspár Sámuel Alapiskola - kézműves foglalkozás - 2023.09.29 -

A Gáspár Sámuel Emléknapok rendezvényének keretén belül művészeti iskolánk pedagógusai kézműves foglalkozást tartottak Csicsón a Gáspár Sámuel Alapiskolában. A tanulók Bukai Melinda és Miško András segítségével gyönyörű agyagfigurákat és egyéb agyagtárgyakat készítettek.

Pamätné dni Sámuela Gáspára v Číčove - učitelia našej umeleckej školy usporiadali remeselnú dielňu. Žiaci s pomocou našich pedagógov, Melindy Bukaiovej a Ondreja Miška vyrobili krásne hlinené figúrky.

• Meghívó Kopócs Tibor kiállítására

Meghívó az Atilla palotája programsorozat következő rendezvényére, amelyen művészeti iskolánk pedagógusának, Kopócs Tibor grafikus-, festő- és zománcművésznek alkotásai tekinthetők meg. Mindenkit szeretettel várnak Gútára 2023. szeptember 23-án.

• Mikóczy Dénes kiállítása

Mikóczy Dénes önálló kiállításának megnyitójára 2023. szeptember 22-én 17 órakor kerül sor. Részletek a meghívón. Szeretettel várnak minden érdeklődőt.

• Nyári tábor kerámia - Keramika z letného tábora

Az augusztusi nyári táborainkban készült kerámiaalkotások 2023. szeptember 22-ig átvehetőek művészeti iskolánk épületében (Európa udvar 18, Komárom) 8:00-16:30-ig minden munkanapon.

Keramiku vyrobenú v tvorivej dielni počas našich letných táboroch v auguste, si môžu ich majitelia vyzdvihnúť v našej umeleckej škole (Nádvorie Európy 18., Komárno) v pracovných dňoch v čase od 8:00 do 16:30 hod. do 22. septembra 2023.

• Tanévnyitó 2023/2024 - Slávnostné otvorenie školského roka

Művészeti iskolánkban megkezdődött a 2023/2024-es tanév. A szeptember 4-i tanévnyitón iskolánk igazgatónője, Czafrangó Sylvia, köszöntötte a tanulókat, szülőket és a tanári karunkat, aztán a zene tagozatos pedagógusaink és tanulóink egy rövid összeállítással kedveskedtek a jelenlévőknek. Minden tanulónak sikeres iskolakezdést kívánunk!

• Fellépés a Nemesócsai Lecsófesztiválon - Vystúpenie na festivale "Lecsó" 2023

A 2023-as Lecsófesztivál programját színesítették augusztus 26-án a Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapskola diákjai. A rendezvény Nemesócsán zajlott, és a helybeli táncosaink léptek fel vidám műsorukkal Kartai Adél tanárnő vezetésével.

Program festivalu "Lecsó" 2023 obohatili 26. augusta žiaci Súkromnej základnej umeleckej školy Sylvie Czafrangóovej. Podujatie sa konalo v Zemianskej Olči a naši miestni tanečníci predviedli veselé vystúpenie pod vedením pani učiteľky Adél Kartai.

• Pótfelvételi - Dodatočné prijímacie skúšky

Művészeti iskolánk szeptember 1-től pótfelvételit hirdet a 2023/2024-es tanévre. Szeretettel várunk minden kedves kis diákot és érdeklődőt a beíratkozásra minden hétköznap 8:00-16:30-ig: Európa-udvar 18, Komárom.

Tel.: 0944 235 432, 035 777 15 25

Naša umelecká škola vyhlasuje dodatočné prijímacie skúšky na školský rok 2023/24 od 1. septembra v pracovných dňoch od 8:00 do 16:30 hod. Srdečne očakávame každého nového žiaka a záujemcu.

• Kovács Csonga Anikó kiállítása

Meghívó Kovács Csonga Anikó szeptember 16-i (szombat) nyitott műtermi kiállítására, amely Szentmihályfán, 14.00-tól 21.00-ig látogatható. A kiállítás kurátora Szabó Bodó Renáta.

• Hiánypótló karvezetői kurzus a Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskolában

Tartalmasan tölti a tanévkezdés előtti napokat az a hét zenepedagógus, aki jelentkezett a Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola által augusztus 29-31-ra időzített karvezetői tanfolyamra. Az intézmény Európa-udvarbeli épületében folyó képzés nyitónapján az azt vezető Józsa Mónika Harmónia-életműdíjas karnaggyal, a Szlovákiai Magyar Pedagógusok Vass Lajos Kórusának művészeti vezetőjével egyebek mellett a felvidéki kórusmozgalom helyzetéről is beszélgettem.

• Karvezetői kurzus

A Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola karvezetői kurzust szervez.

A képzés 2023. augusztus 29-31 között valósul meg Józsa Mónika karnagy vezetésével. A képzési napokon az oktatás 9:30-kor kezdődik és 18:00 óráig tart.

Bővebb tájékoztatás és bejelentkezés az szusart@gmail.com email címen, vagy a +421 944 235 432 telefonszámon.

• Denný tanečný, hudobný a výtvarný tábor 2023

Tanec, pohybové aktivity, kreslenie, malovanie, modelovanie z hliny, maľovanie na sklo a veľa zábavy

Súkromná základná umelecká škola čaká detí s pestrím programom: Tanec, pohybové aktivity, cvičenia na rozvoj rytmu, spev, kresba, maľba, modelovanie z hliny, maľba na sklo a veľa zábavy.

Miesto: Nádvorie Európy 18, Komárno, denne od 08:00 do 16:00

• Napközis tánc és képzőművészeti tábor 2023

Tánc, mozgásfejlesztés, rajzolás, festés, agyagozás, üvegfestés és rengeteg játék.​​​

A Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola változatos kül- és beltéri programokkal várja a gyermekeket.

Helyszín: Európa-udvar 18, Révkomárom, naponta 08:00-16:00 között

1. turnus: 2023. július 10-14., tánc és képzőművészet