• Vítame Vás! Üdvözöljük Önöket!

• Novinky - Híreink

• Osztálykoncert - 2024.2.06 - Komárom

Művészeti iskolánk komáromi kihelyezett tagozatán zene tagozatos tanulóink osztálykoncertjére került sor 2024. február 6-án.

Felkészítő tanárok: Kalmár Zsuzsa, Molnár Angelika DiS.art. és Mgr. Köles Andrea.

Dňa 6. februára 2024 sa na našom elokovanom pracovisku v Komárne uskutočnil triedny koncert žiakov. Účinkujúcich pripravili: Zuzana Kalmárová, Angelika Molnár a Andrea Köles.

• 2024. február 10 - Negyed - fellépés a borkóstolón

2024 február 10-én Negyeden művészeti iskolánk zene tagozatos tanulója, Fazekaš Ádám népdalokat énekelt a borkóstoló keretén belül. Két felkészítő tanára is volt: zene tagozatos tanárunk, Molnár Angelika DiS.art. és a negyedi Pongrácz Ágoston Alapiskola igazgatónője, Mgr. Krommel Gabriella.

Gratulálunk Ádámnak.

• Hangszerbemutató - Perbete - Napraforgó Óvoda - 2024.2.13

Zene tagozatos tanulóink Perbetén a Napraforgó Óvodába látogattak el, ahol hangszerbemutatót tartottak az óvodás gyerekeknek és szüleiknek. A „közönség“ nagyon élvezte a koncertet, mindenkinek megadatott a lehetőség, hogy kicsit a zongorához üljön, és a tanító bácsi segítségével kicsit megismerkedjen a hangszerrel. Tanulóink szereplése egyben osztálykoncert is volt. Felkészítő tanár: Kotlár József

• Nyílt nap a gútai szakközépiskolában

Képzőművészet tagozatos tanulóink 2024. február 6-án tanáraik kíséretében ellátogattak a gútai Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskolába. Az iskola nyílt napján lehetőségük volt bepillantást nyerni az iskola életébe és egyes tanórákra. Pedagógusaink: Mgr. Bukai Melinda, Bc. Szkukálek Tünde és PhDr. Kopócs Tibor

• Workshop - Léva - 2024. január 20

Művészeti iskolánk tánc tagozatos pedagógusa, Kartai Adél, diáklányaival egy képességfejlesztő workshopon vett részt, amit a Showtime versenyek vezetője szervezett Léván, 2024. január 20-án. Az oktató Simkó Andrea, nemzetközi pontozóbíró, tornász, volt olimpiai versenyző volt Budapestről. Nagyon hasznos információkat kaptak az órákon, a lányok becsületesen gyakoroltak, ügyesen követték az utasításokat, és így kellemesen el is fáradtak.

• Kiállításmegnyitó Komáromban 2024. január 30 - vernisáž výstavy

Művészeti iskolánk komáromi kihelyezett tagozatán a képzőművészet szakos tanulóink alkotásaiból készült kiállítás megnyitójára 2024. január 30-án került sor. A kiállítást Kalmár Zsuzsa zene tagozatos tanárnő növendékei, Besztró Dóra és Szakács Ádám 1-1 zongoradarabbal nyitották meg, majd Bukai Melinda tanárnő köszöntötte a jelen lévő tanulókat és vendégeket. Mgr. Bukai Melinda és PhDr. Kopócs Tibor diákjainak munkái március 31-ig megtekinthetők galériánkban.

• Félévi kiállításmegnyitó - Komárom - 2024.1.30.

Kiállításmegnyitó Mgr. Bukai Melinda és PhDr. Kopócs Tibor képzőművészet tagozatos tanáraink diákjainak munkáiból. A kiállítást Kalmár Zsuzsa tanárnő zene tagozatos tanulói nyitják meg: Besztró Dóra és Szakács Ádám (zongora). Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.

Pozývame vás na vernisáž výstavy žiakov výtvarného odboru našej umeleckej školy v Komárne. Spoluúčinkujú žiaci hudobného odboru pani učiteľky Zuzany Kalmárovej: Dóra Besztró a Ádám Szakács (klavír).Pedagógovia výtvarného odboru: Mgr. Melinda Bukaiová a PhDr. Tibor Kopócs.

• Bálmegnyitó táncfellépés - 2024. január 20

2024. január 20-án a komáromi Tulipán Óvoda szülői báljára kapott felkérést művészeti iskolánk tánc tagozata, hogy a bált megnyissák. Szomolai Angéla, Habarová Vanesa és Balog Róbert táncos növendékei örömmel tettek eleget a felkérésnek. A fellépésekről készült fotókat az alábbiakban tekinthetik meg.

• Dunaradvány - karácsonyi foglalkoztató ovisoknak - 2023. 12.15

2023. december 15-én Dunaradványon karácsonyi foglalkoztatót rendezett az óvodásoknak a Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola pedagógusa Baracska Ida. Egy csodálatos, együtt eltöltött délelőtt, tele vidámsággal, jó hangulattal.

15. decembra 2023 pani učiteľka hudobného odboru našej umeleckej školy, Ida Baracska, zorganizovala krásne vianočné dopoludnie plnej zábavy pre škôlkarov v Radvani nad Dunajom.

• Karácsonyi fellépés - Marcelháza - 2023.12.20 - zene tagozat

2023. december 20-án művészeti iskolánk zene tagozatos tanulói felléptek a Marcelházi Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola karácsonyi műsorában. Felkészítő tanárok: ifjabb és idősebb Bertók Tibor. A műsoron jelen volt iskolánk igazgatónője, Czafrangó Sylvia is. Az alábbiakban fogadjanak néhány fotót a marcelházi alapiskola ünnepi műsorából.