• Vítame Vás! Üdvözöljük Önöket!

• Novinky - Híreink

• Vásárúti év végi kiállítás

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt képzőművészet tagozatos diákjaink évzáró kiállítására a vásárúti Művelődési Központba 2024. június 24-én 17:30 órakor.

• Gútai kiállításmegnyitó 2024. június 11. vernisáž výstavy v Kolárove

2024. június 11-én Gútán is megrendeztük hagyományos kiállításmegnyitónkat és gálaműsorunkat az Adamis Anna Városi Művelődési Központban. A kiállítást zene és tánc tagozatos tanulóink nyitották meg. Mgr. Czafrangó Sylvia, DLA igazgatónő köszöntője után a képzőművészet tagozatos diákok munkáiból készült alkotásokat nézhették meg a szülők és érdeklődők, és megtörtént iskolai rajzpályázatunk (portré és impresszionizmus) ünnepélyes kiértékelése is. Gratulálunk a díjazottaknak és a felkészítő tanároknak: Bc. Csémy Évának, Bc. Németh Zsófiának és Bc. Szkukálek Tündének

• Gúta - gálaműsor - 2024.6.11

2024. június 11-én Gútán az Adamis Anna Városi Művelődési Központban a kiállításmegnyitót a hagyományos gálaműsor követte, melyen művészeti iskolánk zene és tánc tagozatos tanulói mutatkoztak be. Mgr. Czafrangó Sylvia, DLA igazgatónő ünnepi beszéde után Kartai Adél tanárnő vette át a szót, és a diákokat a fellépés sorrendjében szólította színpadra. Köszönet tanulóinknak és a felkészítő tanároknak zene tagozaton: Mgr. Szentesi István, Molnár Angelika DiS.art., Klamár Zsuzsa és tánc tagozaton: Kartai Adél és Csiba Zsolt.

• Kiállításmegnyitóval egybekötött év végi műsorá a Matica slovenská székházában

A Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola szeretettel meghívja Önt kiállításmegnyitóval egybekötött év végi műsorára 2024. június 13-án 17:30 órai kezdettel a Matica slovenská székházába Komáromba.

Cím: Nám. M. R. Štefánika 6, 945 01 Komárno

Pozývame Vás na koncoročný program a vernisáž výstavy Súkromnej základnej umeleckej školy Sylvie Czafrangóovej v Dome Matice slovenskej v Komárne, dňa 13. júna 2024 o 17:30 hod.

• Festés a szabadban

Róth-Karkó Zsanett tanárnő pénteki képzőművészet óráját a búcsi iskola parkjában tartotta meg, ahol vászonra festettek a tanulók a kellemes nyári időben.

• Gálaműsor és kiállításmegnyitó Marcelházán - 2024.5.31.

2024. május 31-én került sor a marcelházi kiállításmegnyitónkra és gálaműsorunkra, melyet minden évben a Művelődési Központban valósítunk meg. Mgr. Czafrangó Sylvia, DLA igazgatónő ünnepi beszéde után Mgr. Róth-Karkó Zsanett és Mgr. Szabó Klára tanárnők kiértékelték a tanulóink rajzpályázatra készített alkotásait, a legjobban sikeredett művek nyertesei oklevéllel és ajándékkal lettek jutalmazva. Ezután következett a gálaműsor, melyen Vanesa Habarová DiS.art és Mgr. Peter Valach pedagógusaink tánc tagozatos növendékei, valamint Mgr.art. Bertók Tibor, Id. Bertók Tibor és Mgr. Szemán Gábor zene tagozatos tanulói léptek fel. Köszönjük mindenkinek!

• Dance Out - Celoštátna tanečná súťaž

2024.06.02-án Kartai Adél tanárnőnk tanítványai részt vettek a Dance Out országos táncversenyen.

Nagyszerű eredményeket hoztak haza:

“Rendhagyó táncóra”, jazz-musical-revu-step kategóriában junior korcsoportban EZÜST minősítés

“Szenvedés” (duó), modern balett kategóriában, junior korcsoportban EZÜST minősítés

• Kiállítás - Naszvad - 2024.5.24

2024. május 24-én Naszvadon a művészeti iskolánk kiállításmegnyitójára került sor. Mgr. Petrík Karin és Mgr. Szabó Klára tanárnők tanulóinak alkotásaiban gyönyörködhettek a családtagok és az érdeklődők. Köszönjük a naszvadi, perbetei és udvardi tánc- és zene tagozatos tanulóinknak a közreműködést, és Vanesa Habarovának, Kocsis Nikolett Friderikának valamint Kotlár Józsefnek a felkészítést.

• Nemesócsa - gálaműsor és vernisszázs - 2024. május 26.

Ebben az évben is megrendeztük immár hagyományos kiállításmegnyitónkat és gálaműsorunkat Nemesócsán, melynek minden évben a Művelődési Központ ad helyet. Szkukálek Tünde és Miško András tanulói gyönyörű alkotásokat készítettek a rajzpályázatunkra, a legszebb művek nyertesei oklevéllel és ajándékkal lettek jutalmazva. Ezután következett a gálaműsor, melyen Kartai Adél és Szomolai Angéla tánctagozatos növendékei, valamint Szentesi István, Zsapka Attila, Borik Karol és Banyák Róbert zene tagozatos tanulói léptek fel. Köszönjük mindenkinek!

• Képzőművészet tagozatunk tanulmányi kirándulása Budapesten

Pedagógus: Mgr. Róth-Karkó Zsanett:

"2024.05.24-én Van Gogh kiállításon jártunk búcsi, dunamocsi, bátorkeszi képzőművészeti tagozatos diákjaimmal. Betekintést nyerhettünk a művész életébe, alkotásaiba. Gyermekek figyelme egy pillanatra sem lankadt, mozgalmas, zenés , kivetítős, VR szemüveges élmények várták a gyerekeket. Végén pedig egy alkotó helységbe érkeztünk, ahol minden gyerekek által megalkotott híres kép felkerült a falra. Programunkat az ajándékboltban zártuk, amely tele volt Van Gogh tematikájú szuvenírrel. Remélem örültek a családtagok a sok szép meglepetésnek."

• Képzőművészet tagozat - Limes Galéria kiállítása - 2024.5.21.

2024. május 21-én a komáromi kihelyezett képzőművészet tagozatunk előkészítő évfolyamos tanulói a Limes Galériába tettek egy kirándulást, ahol Méry Beáta kiállítását nézték meg. A tanulók választottak a kiállított művek közül kedvenc alkotást, amiről rajzot is készítettek.

Pedagógus: Mgr. Bukai Melinda

• Ki mit tud? zenei vetélkedő - 2024.5.21

Május 21-én került megrendezésre a „Ki mit tud?“ iskolai zenei vetélkedőnk. A tanulók szorgalmas felkészülés után bemutatták tudásukat szóló és zenekar kategóriában a következő hangszereken: hegedű, furulya, xilofon, zongora, ének, gitár, dob. A versenyt szakmai zsűri értékelte: Zsűri elnöke: PhDr. Kopócs Tibor. További zsűri tagok: