• Online koncert

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Online koncert.

Művészeti iskolánk zeneszakos tanulói és pedagógusai a távoktatás alatt sem tétlenkednek. Az elmúlt időszak munkájának eredményét újabb online koncert formájában mutatták be. Felkészítő tanárok: Kalmár Zsuzsa, Baracska Györgyné Ida, Zsapka Attila, Póč Tamás, Kulin Pasztorek Cynthia, Köles Andrea, Bertok Tibor. Gratulálunk szorgalmukhoz és kitartásukhoz!

Študenti a pedagógovia hudobného odboru našej umeleckej školy nezaháľajú ani počas dištančného vzdelávania. Výsledky nedávnej práce boli prezentované vo forme ďalšieho online koncertu. Pedagógovia hudobného odboru: Zuzana Kalmárová, Ida Baracska, Attila Zsapka, Tomáš Póč, Cynthia Kulin Pasztorek, Andrea Köles, Tibor Bertók. Gratulujeme k ich usilovnosti a vytrvalosti!