• Fellépés - Aradi vértanúk emléknapja - Nagykeszi

• Művészeti alapiskolánk 2024. október 6-án Nagykeszin részt vett az aradi vértanúk emléknapja alkalmából megrendezésre kerülő ünnepélyes megemlékezésen. A nagykeszi tánc tagozatos tanítványaink egy koreográfiával tették ezt a megemlékezést még ünnepélyesebbé. Felkészítő tanár Szomolai Angéla.

Dňa 6. októbra 2024 sa naša Základná umelecká škola zúčastnila na spomienkovej slávnosti pri príležitosti Pamätného dňa aradských martýrov vo Veľkých Kosihách. Žiaci tanečného odboru našej školy sa choreografiou postarali o ešte slávnostnejší priebeh tejto spomienky. Pripravila ich pani učiteľka Angéla Szomolai.

• Kopócs Tibor: Értékeink, akikre büszkék lehetünk c. kiállításának ünnepélyes megnyitója

• Minden érdeklődőt szeretettel várunk iskolánk képzőművésztanárának, Kopócs Tibornak, Értékeink, akikre büszkék lehetünk c. kiállításának ünnepélyes megnyitójára. A megnyitó 2024. október 3-án 17:00 órakor kerül megrendezésre a Gútai Városi Hivatal aulájában.

Srdečne očakávame všetkých záujemcov na slávnostné otvorenie výstavy nášho pedagóga výtvarného odboru, Tibora Kopócsa, pod názvom Naše hodnoty, na ktorých môžeme byť hrdí. Vernisáž sa uskutoční 3. októbra 2024 o 17:00 hod. v aule Mestského úradu v Kolárove.

• Partnereink

Našim partnerom je portál Worki - Patrtnerünk a Worki portál.