• Slávnostné otvorenie členskej výstavy s názvom „MERITUM“ című tárlat ünnepélyes megnyitója

• Trnavský samosprávny kraj, žitnoostrovské múzeum v Dunajskej Strede a Spolok maďarských tvorivých umelcov na Slovensku Vás srdečne pozývajú na slávnostné otvorenie členskej výstavy s názvom „MERITUM", ktorá sa koná dňa 23.8.2024 (v piatok) o 17 hod. vo výstavnom pavilóne Žitnoostrovského múzea v Dunajskej Strede.

A Nagyszombati Kerületi Önkormányzat, a Csallóközi Múzeum, Dunaszerdahely és a Magyar Alkotó Művészek Szlovákiai Egyesülete tisztelettel meghívja önöket a „MERITUM“ című tárlat ünnepélyes megnyitójára, amelyre 2024.8.23-án (pénteken) 17 órakor kerül sor a dunaszerdahelyi Csallóközi Múzeum kiállítási csarnokában.

A kiállítás 2024.9.14-ig megtekinthető. Mindnyájukat szeretettel várjuk.

KIÁLLÍTÓ MŰVÉSZEK / VYSTAVUJÚCI UMELCI

A. Bak Péter, Bokros Rozália, Bugyács Sándor, Csémy Krisztián, Csémy Olivér, Csémy Szőke Éva, Czafrangó Sylvia, Dolán György, Éliás Ádám, Fecsó Szilárd, Ferdics Béla, Füzik Szilvia, Gáspár Péter, Godány Sándor, Golasz Tímea, Hajnovics Márta, Király Zsuzsa, Kopócs Tibor, Kovács Csonga Anikó, Kovács Éva, Kovács GARP Péter, Löw Attila, M. Kiss Márta, Mag Gyula, Majoros Áron Zsolt, Mayer Éva, Méry Beáta, Mikóczy Dénes, Nagy Judit, Petrla Ferenc Seňor, Pukkai Judit, Schniererová Miriama, Simon Anikó, Szabó Krisztián, Szamaránszky Emőke, Szilva József, Szkukálek Lajos, Szunyog Júlia, Takács János, Tomovics Marianna, Varga György, Végh Éva.

A KIÁLLITÁS KURÁTORA / KURÁTORKA VÝSTAVY

Szepes Hédi művészettörténész

Kísérőprogram / Živé vystúpenie

Kovács Zoltán - zongoraművész, zeneszerző

• Partnereink

Našim partnerom je portál Worki - Patrtnerünk a Worki portál.