• MLTSZ kvalifikációs verseny 2022.03.19 - Kvalifikačné kolo tanečnej súťaže vo výrazových tancoch v Budapešti

• Az Impression tánccsoport szombaton, (2022.3.19-én) Budapesten versenyzett az MLTSZ (Magyar Látványtánc Szövetség) kvalifikációs versenyén. A lányokra joggal lehetünk büszkék, moderntánc kategóriában arany minősítést érdemeltek ki a "Csak barátok" című koreográfiájukkal. Gratulálunk!

Felkészítő tanár Tárnok Fatima Chudá.

Skupina Impression, pod vedením Fatimy Tárnok Chudej, sa cez víkend prezentovala na kvalifikačnom kole tanečnej súťaže vo výrazových tancoch v Budapešti. Dievčatá sršali energiou a získali zlaté umiestnenie v kategórii moderných tancov. Baby sme na vás hrdí!

• Kiállításmegnyitó Komárom - Vernisáž výstavy v Komárne

• A Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola képzőművészet szakos diákjainak kiállításmegnyitója Komáromban – 2022.03.16.

Pedagógus: Melinda Bukai

Vernisáž výstavy žiakov výtvarného odboru Súkromnej základnej umeleckej školy Sylvie Czafrangóovej v Komárne – 16.03.2022

• Kiállításmegnyitó Vágfarkasd - Vernisáž výstavy vo Vlčanoch

• Szeretettel meghívunk minden kedves szülőt és érdeklődőt művészeti alapiskolánk képzőművészet szakos tanulóinak kiállításmegnyitójára Vágfarkasdon.

Közreműködnek iskolánk táncszakos tanulói.

Pedagógus: Melinda Bukai

Srdečne Vás pozývame na vernisáž výstavy žiakov výtvarného odboru našej umeleckej školy vo Vlčanoch.

Vystupujú naši tanečníci.

• Online koncert

• Művészeti iskolánk zeneszakos tanulói és pedagógusai újabb online koncerten mutatták be az elmúlt időszak munkájának eredményét. Gratulálunk!

Žiaci a pedagógovia hudobného odboru našej umeleckej školy prezentovali výsledky usilovnej práce vo forme ďalšieho online koncertu. Gratulujeme k ich usilovnosti a vytrvalosti!

• Kiállításmegnyitó - Vernisáž výstavy

• Szeretettel meghívunk minden kedves szülőt és érdeklődőt művészeti alapiskolánk képzőművészet szakos tanulóinak kiállításmegnyitójára.

Melinda Bukai

Srdečne Vás pozývame na vernisáž výstavy žiakov výtvarného odboru našej umeleckej školy.

• Udvard - Workshop - Dvory nad Žitavou

• 2022. március 1-én az Udvard Község által megrendezett Farsangi Ünnepségen vettünk részt a kultúrházban. Az ünnepségen részt vettek gyerekek, felnőttek, cserkészek, nyugdíjasok egyaránt. Képzőművészet szakos tanáraink közreműködésével mindenkinek lehetősége volt kipróbálni különböző technikákat: üvegfestést, agyagozást, fazekaskorongozást, gyöngyfűzést, álarc készítést. Köszönjük Tanárainknak az együttműködést!

Dňa 1. marca 2022 sme sa zúčastnili v kultúrnom dome Fašiangového posedenia a tvorivej dielne, ktorú organizovala obec Dvory nad Žitavou. Na posedení sa zúčastnili deti, dospelí, skauti a dôchodcovia. S pomocou našich pedagógov výtvarného odboru si každý mohol vyskúšať rôzne výtvarné techniky ako: maľovanie na sklo, výroba keramiky, korálkovanie, výroba masiek. Ďakujeme našim učiteľom za spoluprácu!