• Nyílt nap - Deň otvorených dverí

• Szeretettel várunk minden érdeklődőt nyílt napunkra 2022. április 30-án, 10:00 - 18:00 órakor. Bepillantást nyerhetsz művészeti iskolánk képzőművészet, tánc és zene tagozatára. Ha szeretsz táncolni, rajzolni, érdekel a zene, látogass el hozzánk, próbáld ki magad minden téren! Helyszín: Európa udvar 18 és 40, Komárom.

Dňa 30. apríla 2022 o 10:00 - 18:00 Vás pozývame na deň otvorených dverí. Ak máte radi tanec, výtvarné umenie, hudbu a spev, navštívte našu umeleckú školu a vyskúšajte si všetky druhy aktivít! Adresa: Nádvorie Európy 18 a 40, Komárno.

Srdečne Vás očakávame!

• Ifjú tehetségek - Mladé Talenty

• Művészeti iskolánkban folytatódik az „Ifjú Tehetségek“ kiállítás-sorozat. A Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola képzőművészet szakos tanárainak, Mgr. Bukai Melindának és Bc. Börcs Liliananak műveit csodálhatják a látogatók. A kiállítás megnyitójára 2022. április 29-én, 17:30-kor szeretettel várunk minden érdeklődőt.

V našej umeleckej škole pokračuje séria výstav "Mladé talenty". Návštevníci môžu obdivovať diela pedagógov výtvarného odboru Súkromnej základnej umeleckej školy Sylvie Czafrangóovej Mgr. Melindy Bukaiovej a Bc. Liliany Börcs. Vernisáž výstavy sa uskutoční 29. apríla 2022 o 17:30 hod. Každého srdečne očakávame.

• Húsvétváró alkotóműhely 2022 - Veľkonočná tvorivá dielňa

• Április 9-én, szombaton délután Húsvétváró alkotóműhelyt tartottunk művészeti iskolánkban. Színes kínálatunk ide vonzotta a kicsiket, nagyokat egyaránt. Mindenki kedvére alkothatott, kipróbálhatta a kézműves mesterségeket, zene tagozatunkon megismerkedhetett iskolánk hangszereivel, de volt olyan is, akit a tánctermünkben felcsendülő zene ritmusa csalogatott be hozzánk.

Kiváló hangulatban egy tartalmas délutáni programon vehettek részt az érdeklődők.

V sobotu 9. apríla popoludní sme v našej základnej umeleckej škole uskutočnili Veľkonočnú tvorivú dielňu. Naša pestrá ponuka zaujala deti aj dospelých. Každý mohol tvoriť podľa svojich predstáv. Záujemcovia si mohli vyskúšať rôzne výtvarné techniky, mohli spoznať hudobné nástroje, ktoré ponúka náš hudobný odbor, ale našli sa aj takí, ktorých k nám prilákal rytmus hudby z našej tanečnej sály.

Atmosféra bola vynikajúca a popoludnie bolo pre všetkých skvelým zážitkom.

• Húsvétváró alkotóműhely

• Szeretettel várunk minden érdeklődőt Húsvétváró alkotóműhelyünkbe 2022. április 9-én, 14:00 - 18:00 órakor.

Ha szeretsz táncolni, rajzolni, érdekel a zene, látogass el művészeti iskolánkba, próbáld ki magad minden téren!

Helyszín: Európa-udvar 18 és 40, Komárom.

• Veľkonočná tvorivá dieľňa

• Dňa 9. apríla 2022 o 14:00 - 18:00 Vás pozývame na Veľkonočnú tvorivú dielňu.

Adresa: Nádvorie Európy 18 a 40, Komárno.

Srdečne Vás očakávame!