• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Regionálne kolo

        • Anna Pálfy

        • 1. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2019/2020
        • Hana Gajdáčová

        • 2. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2019/2020
        • Cyntia Takács

        • 2. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2019/2020
        • Boglárka Puskely

        • 2. miesto III. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2019/2020
        • Karin Molnárová

        • 3. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2019/2020
        • Amina Emma Magyaricsová

        • 2. miesto
        • 1. ročník výtvarnej súťaže Lajosa Luzsiczu pod názvom Nové Zámky-moje mesto · Regionálne kolo · 2019/2020
    • Medzinárodné kolo

        • Tekla Menyhart

        • 3.miesto
        • AMAPED - Zostal som doma, ale nenudím sa (výtvarná súťaž) · Medzinárodné kolo · 2019/2020
        • Hanna Dömötör

        • 3.miesto
        • AMAPED - Zostal som doma, ale nenudím sa (výtvarná súťaž) · Medzinárodné kolo · 2019/2020
        • Márton Horváth

        • 2.miesto
        • AMAPED - Zostal som doma, ale nenudím sa (výtvarná súťaž) · Medzinárodné kolo · 2019/2020
        • Freaks - Vlčany

        • Bronzové umiestnenie
        • WINTERSHOW-Medzinárodná pohárová súťaž vo výrazových tancoch 2019 · Medzinárodné kolo · 2019/2020
        • School Ladies -Tôň

        • Strieborné umiestnenie
        • WINTERSHOW-Medzinárodná pohárová súťaž vo výrazových tancoch 2019 · Medzinárodné kolo · 2019/2020
        • Fight of Angels - Tôň

        • Bronzové umiestnenie
        • WINTERSHOW-Medzinárodná pohárová súťaž vo výrazových tancoch 2019 · Medzinárodné kolo · 2019/2020
        • Fight of Angels - Tôň (Mini)

        • 5. miesto
        • WINTERSHOW-Medzinárodná pohárová súťaž vo výrazových tancoch 2019 · Medzinárodné kolo · 2019/2020
    • Krajské kolo

        • Anna Pálfy

        • 2. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Krajské kolo · 2019/2020
        • Hana Gajdáčová

        • 1. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Krajské kolo · 2019/2020
    • Okresné kolo

        • Flóra Sebő

        • Strieborné pásmo
        • SzMPSz - Koronavírus idején · Okresné kolo · 2019/2020
        • Márton Horváth

        • Strieborné pásmo
        • SzMPSz - Koronavírus idején · Okresné kolo · 2019/2020
        • Csenge Bodnár

        • Strieborné pásmo
        • SzMPSz - Koronavírus idején · Okresné kolo · 2019/2020
        • Lilla Almási

        • Strieborné pásmo
        • SzMPSz - Koronavírus idején · Okresné kolo · 2019/2020
        • Hanna Dömötör

        • Zlaté pásmo
        • SzMPSz - Koronavírus idején · Okresné kolo · 2019/2020
    • Kontakty

      • Súkromná základná umelecká škola Sylvie Czafrangóovej Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola
      • szusart@gmail.com
      • +421944235432
      • Školská 332, 946 31 Chotín
  • Fotogaléria

    • Karácsonyi kocert - Vianočný koncert
    • Angyalkák muterme - Ateliér anjelikov
    • Dance Life Expo Brno
    • Negyedévi kiállítás - Štvrťročná výstava
    • Ünnepélyes tanévnyitó - Otvorenie školského roka
    • SZMPSZ Nyári Egyetem Komárno, Rimavská Sobota – Letná Univerzita
    • Táncos képzés - Tanečné vzdelávanie
    • Nyári tábor - Letný tábor
    • Évzáró musor Matica Slovenská Koncoročný program
    • Évzáró műsor Martoson – Koncoročný program v Martovciach