• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2020/2021

    • Regionálne kolo

        • Anna Komlósiová

        • 3. miesto
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2020/2021
        • Emma Lilien Novák

        • diplom za výtvarnú tvorbu II. kat.
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2020/2021
        • Dorina Csiba

        • diplom za výtvarnú tvorbu IV. kat.
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2020/2021
        • Zsófi Almási

        • diplom za výtvarnú tvorbu IV. kat.
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2020/2021
        • Lilla Almási

        • diplom za výtvarnú tvorbu IV. kat.
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2020/2021
    • Medzinárodné kolo

        • Lisa Horváth

        • 1. miesto
        • MLTSZ tanečná súťaž · Medzinárodné kolo · 2020/2021
    • Celoštátne kolo

        • Impression - When The Nightmare Begins

        • 2.miesto
        • Showtime Dance Levice - Welcome Back · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Amina Krastenics

        • 2.miesto
        • Dance Show Pešťany · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Hanna Bankó

        • 2.miesto
        • Dance Show Pešťany · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Zoé Madóová

        • 2.miesto
        • Dance Show Pešťany · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Glória Keszeli

        • 2.miesto
        • Dance Show Pešťany · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Hana Gajdáčová

        • diplom za tvorbu
        • XIII. ročník celoštátnej súťaže výtvarného umenia Károlya Harmosa · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Richard Vida

        • diplom za tvorbu
        • XIII. ročník celoštátnej súťaže výtvarného umenia Károlya Harmosa · Celoštátne kolo · 2020/2021
    • 2019/2020

    • Regionálne kolo

        • Anna Pálfy

        • 1. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2019/2020
        • Hana Gajdáčová

        • 2. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2019/2020
        • Cyntia Takács

        • 2. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2019/2020
        • Boglárka Puskely

        • 2. miesto III. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2019/2020
        • Karin Molnárová

        • 3. miesto II. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2019/2020
        • Amina Emma Magyaricsová

        • 2. miesto
        • 1. ročník výtvarnej súťaže Lajosa Luzsiczu pod názvom Nové Zámky-moje mesto · Regionálne kolo · 2019/2020
    • Medzinárodné kolo

        • Tekla Menyhart

        • 3.miesto
        • AMAPED - Zostal som doma, ale nenudím sa (výtvarná súťaž) · Medzinárodné kolo · 2019/2020
    • Kontakt

      • Súkromná základná umelecká škola Sylvie Czafrangóovej, Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola
      • szusart@gmail.com
      • +421944235432
      • Školská 332, 946 31 Chotín
      • Nádvorie Európy 18, 945 01 Komárno
      • Mgr. Czafrangó Sylvia, DLA
      • Ing. Ölveczky Mónika
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje