• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Okresné kolo

        • Nikolett Friderika Kocsis

        • 2. miesto IV. kategória
        • Súťaž v speve slovenských ľudových piesní · Okresné kolo · 2019/2020
        • Ella Mészárosová

        • 3. miesto I. kategória
        • Súťaž v speve slovenských ľudových piesní · Okresné kolo · 2019/2020
    • 2018/2019

    • Regionálne kolo

        • House of Madness - Pepita

        • Strieborné umiestnenie
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Dancing Feet - Pepita

        • Bronzové umiestnenie
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Eight p.m. - Cik-cak

        • Bronzové umiestnenie
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Dangerous waves - 2D

        • 2. miesto
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Smútok- Impression

        • 1. miesto
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Possessed - Impression

        • 1. miesto
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Madness - Impression

        • Zlaté umiestnenie
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Karma - Impression

        • 2. miesto
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Boj o Olymp - Impression

        • 1. miesto
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Süleyman - Tôň

        • 3.miesto
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Suli story - Pepita

        • 3.miesto
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Kiskukták - Pepita

        • 3.miesto
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Time To Say Goodbye - Pepita

        • 2. miesto
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Rocky - Zemianska Olča

        • 2. miesto
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Romana Stojková

        • 3. miesto IV. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Roman Sztojka

        • 3. miesto III. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Nikolas Bačinský

        • 2. miesto III. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Regionálne kolo · 2018/2019
    • Medzinárodné kolo

        • Evelin Szabóová (Angyalok tánca)

        • Bronzové umiestnenie
        • Showtime Dance Levice · Medzinárodné kolo · 2018/2019
    • Kontakt

      • Súkromná základná umelecká škola Sylvie Czafrangóovej, Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola
      • szusart@gmail.com
      • +421944235432
      • Školská 332, 946 31 Chotín
      • Nádvorie Európy 18, 945 01 Komárno
      • Mgr. Czafrangó Sylvia, DLA
      • Ing. Ölveczky Mónika
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje