• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018/2019

    • Celoštátne kolo

        • Alex Wang

        • strieborné pásmo v V. kategórii
        • V. ročník klavírnej súťažnej prehliadky · Celoštátne kolo · 2018/2019
    • Krajské kolo

        • Nikolas Bačinský

        • 2. miesto III. kategória
        • Kde bolo tam bolo · Krajské kolo · 2018/2019
    • Okresné kolo

        • Virág Veronika Pécsi

        • 2. miesto IV. kategória
        • Súťaž v speve slovenských ľudových piesní · Okresné kolo · 2018/2019
        • Virág Veronika Pécsi

        • 1. miesto
        • Súťaž v interpretácii muzikálových/POP piesní · Okresné kolo · 2018/2019
    • 2017/2018

    • Regionálne kolo

        • Jin-Yang - Impression

        • Strieborné umiestnenie
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Bubliny - Impression

        • 5. miesto
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Bohyňa osudu - Impression

        • 4. miesto
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Thought - Pepita

        • Strieborné umiestnenie
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2017/2018
        • The Last Rebels - Pepita

        • Strieborné umiestnenie
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Vívódás - Pepita

        • Strieborné umiestnenie
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Forgotten Souls - The Dolls

        • Bronzové umiestnenie
        • Showtime Dance Levice · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Virág Veronika Pécsi

        • Strieborné pásmo IV. kategória
        • Regionális népdalverseny Czuczor Gergely AIapiskola Érsekújvár · Regionálne kolo · 2017/2018
    • Medzinárodné kolo

        • Vívódás - Pepita

        • 2. miesto
        • Stage Dance European Championship · Medzinárodné kolo · 2017/2018
        • Bubliny - Impression

        • 4. miesto
        • Stage Dance European Championship · Medzinárodné kolo · 2017/2018
        • The Last Rebels - Pepita

        • 2. miesto
        • Stage Dance European Championship · Medzinárodné kolo · 2017/2018
    • Celoštátne kolo

        • Jin-Yang - Impression

        • 6. miesto
        • Showtime Dance Levice, Grand Finále Showtime · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Girls! - Dreamteam

        • 3. miesto
        • Showtime Dance Levice, Grand Finále Showtime · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Bubliny - Impression

        • 3. miesto
        • Showtime Dance Levice, Grand Finále Showtime · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Bohyňa osudu - Impression

        • 2. miesto
        • Showtime Dance Levice, Grand Finále Showtime · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • I saw you in my dream - Impression

        • 2. miesto
        • Showtime Dance Levice, Grand Finále Showtime · Celoštátne kolo · 2017/2018
    • Kontakt

      • Súkromná základná umelecká škola Sylvie Czafrangóovej, Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola
      • szusart@gmail.com
      • +421944235432
      • Školská 332, 946 31 Chotín
      • Nádvorie Európy 18, 945 01 Komárno
      • Mgr. Czafrangó Sylvia, DLA
      • Ing. Ölveczky Mónika
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje