• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2017/2018

    • Celoštátne kolo

        • Bohyňa osudu - Impression

        • 2. miesto
        • Showtime Dance Levice, Grand Finále Showtime · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • I saw you in my dream - Impression

        • 2. miesto
        • Showtime Dance Levice, Grand Finále Showtime · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Vívódás - Pepita

        • Strieborné umiestnenie
        • Showtime Dance Levice, Grand Finále Showtime · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Forgotten Souls - The Dolls

        • 5. miesto
        • Showtime Dance Levice, Grand Finále Showtime · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • The Last Rebels - Pepita

        • 2. miesto
        • Showtime Dance Levice, Grand Finále Showtime · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Tell me, why? - The Dolls

        • 1. miesto
        • Showtime Dance Levice, Grand Finále Showtime · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Sadness - The Dolls

        • 1. miesto
        • Showtime Dance Levice, Grand Finále Showtime · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Pepita

        • 1. miesto
        • Ki a vagány a vidéken · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Into you

        • 1. miesto
        • O pohár akadémie tanca · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Sofia Bírová

        • 1. miesto
        • Festival moderného tanca Bojnice · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Perly - TS CATwalk

        • Zlaté pásmo
        • Festival moderného tanca Bojnice · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Hanka Múková

        • 3.miesto Zlaté pásmo
        • Festival moderného tanca Bojnice · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Ježkovia - TS CATwalk

        • Bronzové pásmo
        • Festival moderného tanca Bojnice · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Hair-up - TS CATwalk

        • Bronzové pásmo
        • Festival moderného tanca Bojnice · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Ohňostroj - TS CATwalk

        • 3.miesto Zlaté pásmo
        • Festival moderného tanca Bojnice · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Alex Wang

        • 5. miesto V. kategória
        • IV. ročník Klavírnej súťažnej prehliadky · Celoštátne kolo · 2017/2018
    • Okresné kolo

        • Jessica Bajcsiová

        • Strieborné pásmo II. kategória
        • Slávik Slovenska · Okresné kolo · 2017/2018
    • Domáce kolo

        • Girls! - Dreamteam

        • 3. miesto
        • Showtime Dance Levice · Domáce kolo · 2017/2018
    • 2016/2017

    • Regionálne kolo

        • Natália Stojková

        • Mimoriadna cena
        • Rómske farbičky · Regionálne kolo · 2016/2017
    • Celoštátne kolo

        • PartyRock - BadBones

        • 3. miesto
        • O pohár akadémie tanca · Celoštátne kolo · 2016/2017
    • Kontakty

      • Súkromná základná umelecká škola Sylvie Czafrangóovej Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola
      • szusart@gmail.com
      • +421944235432
      • Školská 332, 946 31 Chotín
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje